KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 8078432
nr 807 8432
Lennart Glemme
(f. 1927), Sverige
Etsningar, 2 st, Lennart Glemme (f. 1927), 31+ 74/360, signerad-70, Stockholmsmotiv, 10x13
Lennart Glemme, svensk målare född i Göteborg 1927.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 februari 2013
kl 19:57:49
150 kr
150 kr